Print NOKAMÜTSILE

12.00

Päike paistab silma? Nokamütsi silmile tõmmates, saad vaikselt omi mõtteid mõelda, ilma et teised sinu eraldumisest solvuksid. Üks nägu asendub ju lihtsalt teisega. Kes teab…ehk see teine nägu ongi lõbusam ning pakub seltskonnale rohkem rõõmu?

Nokamütsile saab šaržijoonistuse printida suuremalt või väiksemalt. Kirjelda enda soovi ja nägemust, vali lemmikvärv ja telli peakate, mis vastutulijatele alati naeratab!

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Nokamüts koos personaalse sõnumi ja šaržijoonistusega. Müts on reguleeritav plastikklambri abil, seega üks suurus sobib enamusele.

Kuidas asi toimib?

  1. Saada e-postiga foto. Šarži hind on 60 €. Juhul, kui soovid samale paberile veel inimesi, lisandub iga näo kohta 25 eurot.
  2. Joonistan šarži paberile, saadan meilile ülevaatamiseks ja sobivuse korral prindime soovitud esemele.
  3. Skannitud joonistuse saadan meilile. Paberile tehtud joonistuse panen koos šaržimeenega posti (postikulu hinda see ei muuda).
  4. Šarži saan soovi korral  koos paspartuuga raamida, nii saab kingisaaja pildi kohe seinale riputada (teenuse hind 15 €).

Nii saad kaks kingitust korraga: šaržijoonistuse seinale ja meenele või riietele. Oleme teinud näiteid, kuidas šarzijoonistused esemetel välja näevad, aga võimalusi on palju rohkem. Paku julgelt välja enda idee!

 

Lisainfo

Värv

Hall, Must, Valge

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Print NOKAMÜTSILE”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga