Print SOKKIDELE

12.00

Sokkidega juhtub alailma, et üks on kadunud ja kui teine paariline välja ilmub, on esimene jõudnud juba kuskile jalutama minna.

Šaržisokkidega nii ei juhtu, kuna ühe soki peal on sinu  ja teise peal sinu armsama nägu, pead erilist hoolt selle üle, et paariline enam kunagi ära ei kaoks.

Šaržisokid teevad kõike koos: pikutavad diivanil, käivad koos pesus, võtavad ette pikki jalutuskäike ja naudivad õdusaid filmiõhtuid, koos juustuhõnguliste vahepaladega. Ja kui juhtub, et pealaelt hakkab kiilanema, võib väärikalt pensionile minna.

Sokkidele saad lisada peale joonistuse ka personaalse sõnumi.
Näiteks ” SA OLED NII ARMAS, NAGU VÄIKE VARVAS” või “SA MU JUUSTUKE” vms.

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Värv: Valge ja tumehall
Materjal:
puuvillane
Suurused: 36 - 40; 40 - 45;

Kuidas asi toimib?

  1. Saada e-postiga foto. Šarži hind on 60 €. Juhul, kui soovid samale paberile veel inimesi, lisandub iga näo kohta 25 eurot.
  2. Joonistan šarži paberile, saadan meilile ülevaatamiseks ja sobivuse korral prindime soovitud esemele.
  3. Skannitud joonistuse saadan meilile. Paberile tehtud joonistuse panen koos šaržimeenega posti (postikulu hinda see ei muuda).
  4. Šarži saan soovi korral  koos paspartuuga raamida, nii saab kingisaaja pildi kohe seinale riputada (teenuse hind 15 €).

Nii saad kaks kingitust korraga: šaržijoonistuse seinale ja meenele või riietele. Oleme teinud näiteid, kuidas šarzijoonistused esemetel välja näevad, aga võimalusi on palju rohkem. Paku julgelt välja enda idee!

Lisainfo

Värv

Hall, Must, Valge

Suurus

36-40, 40-45

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Print SOKKIDELE”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga