Allahindlus!

Print VÄRVIMUUTVALE KRUUSILE

15.00 12.00

Sama unikaalne nagu sina, võib olla ka kruus. Telli kunstnikult šaržijoonistus, lase joonistus kruusile printida ning naudi edaspidi kuuma jooki omanäolises kruusis. Nii ei juhtu enam kunagi seda kohutavat olukorda, kui sinu kruus kellegi teise omaga sassi läheb.

Joonistuse saad lasta printida kas vasakule või paremale, väikselt või suurelt. Sina otsustad!

Kruus muudab värvi, kui kuuma joogi sisse kallad. Alguses on kruus tume, kui kallad joogi sisse muutub tass heledaks ning šaržijoonistus koos personaalse tekstiga ilmub välja.

Kuidas asi toimib?

  1. Saada e-postiga foto. Šarži hind on 60 €. Juhul, kui soovid samale paberile veel inimesi, lisandub iga näo kohta 25 eurot.
  2. Joonistan šarži paberile, saadan meilile ülevaatamiseks ja sobivuse korral prindime soovitud esemele.
  3. Skannitud joonistuse saadan meilile. Paberile tehtud joonistuse panen koos šaržimeenega posti (postikulu hinda see ei muuda).
  4. Šarži saan soovi korral  koos paspartuuga raamida, nii saab kingisaaja pildi kohe seinale riputada (teenuse hind 15 €).

Nii saad kaks kingitust korraga: šaržijoonistuse seinale ja meenele või riietele. Oleme teinud näiteid, kuidas šarzijoonistused esemetel välja näevad, aga võimalusi on palju rohkem. Paku julgelt välja enda idee!

Lisainfo

Värv

Hall, Must, Valge

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Print VÄRVIMUUTVALE KRUUSILE”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga