Kunstnik kristjan juusu

ŠARŽID

 

Šaržijoonistus on inimesele, kes mõistab nalja. Lilled närtsivad, šokolaad muudab paksuks, aga šarž teeb rõõmsaks. Telli šarž e-posti teel või kutsu kunstnik üritusele joonistama! 

01

ŠARŽI joonistamine

Saada foto inimesest, kellest šarži soovid. Joonistus valmib 2-3 päeva jooksul. Enne posti panemist saadan tehtud töö ülevaatamiseks, soovi korral raamin joonistuse koos paspartuuga.

02

üritustel joonistamine

Üllata enda peokülalisi ja kutsu mind joonistama suvepäevadele, firmapeole, juubelile, pulma või sünnipäevale. Ühe inimese jäädvustan paberile ca 5 minutiga.

03

ŠARŽIMEENED

Tehtud joonistuse saab kvaliteetselt printida ka esemetele. Tutvu ideedega või paku  mõni ise välja! Originaaljoonistuse panen soovi korral koos šaržimeenega posti.

Kunstnik tabas igaühe ainuomast natuuri ning ei heitunud seejuures ei vihmast ega meretuulest, veel vähem sellest, kui modellid poseerimise kõrval grillimise või spordiga tegelesid. Aitäh!

Kairit Johnson

Executive Assistant , Guardtime

Tahtsin Teid tänada väga ägedate joonistuste eest! Tagasiside  meie töötajate poolt on olnud äärmiselt positiivne.

Marlone Saluneem

Personalispetsialist, RGB Baltic

Kristjan on andekas,  sõbralik ja tore  inimene. Mulle väga meeldis suhelda temaga. Ilusad šaržid, korrektne ja professionaalne töö. Rahvale meeldis, kindlasti. Loodan, et organiseerime veel samasugust üritust 🙂

Jana Rõžakova

Peokorraldaja, Peoagentuur Unistus

Väga lahedad ja pisut naljakad. Samas, kõikide piltide juures on see müstiline miski, mille järgi saab ära tunda, et tegemist on just selle inimesega. See miski on samas jällegi sõnadega seletamatu…Kunstniku võluvõimed ilmselt!

Iiri Saar

Juhatuse liige, Luunja Aidarahvas MTÜ

Photobooth’i asemel oli meil seekord platsis Kristjan Juusu, kes vorpis ülehelikiirusel külalistest naljakaid karikatuure 👨🏻‍🎨

Agentuur Taevas Ogilvy

Olen eri pidudel, näiteks suvepäevadel, pulmades, firmapidudel ja sünnipäevadel joonistamas käinud ligi kuus aastat. Ühe inimese jäädvustan paberile ca 5 minutiga.

Järjekord joonistusesabas on kestnud alati peo viimaste minutiteni. Ühe õhtuga olen kõige rohkem paberile talletanud ligi 90 inimest, milleks kulus 8 tundi järjest.

üritusele joonistama

Telefon: 5590 0654

E-post: kristjan@naljapilt.ee

ŠARŽ ja šaržimeened

Telefon: 5856 6702

E-post: tellimused@naljapilt.ee