Nädala sees võttis ühendust tütarlaps, kes uuris võimaluse kohta, kas kunstnik saaks tulla ka sünnipäevale kohale ja joonistada sünnipäevalapsest ning tema kaaslasest šarzid.

Olen käinud üritustel, kus rahvast keda paberile püüda on vähemalt kümmekond, siis tundus see mõte, et joonistama kahte inimest kogu õhtu jooksul, esialgu mõtlema panev.

Avastasin aga õhtu jooksul, et sellist tegevust naudin ma ise kõige enam, kui on aega ja saan rahulikult keskenduda väheste inimeste joonistamisele. Kui kuskile pole kiiret…

\"\"

Kohale jõudes ootas mind ees soe vastuvõtt. Paber ja pliiats käes ning mõnus suvine õhtu ja tunne, et võisid rahulikult joonistusele keskenduda andis inspiratsiooni ja kingitus valmis sünnipäevalapse silme all keskmiselt tunni ajaga.

Oli vahelduseks tõeliselt lõõgastav joonistada rahulikult, ilma et järjekord taga oleks ja kell halastamatult peo lõppu kuulutaks.

Loodan, et veelgi kutsutakse mind sünnipäevalapsi üllatama!

 

\"DSC_0265\"Joonistused said ka kohapeal raamitud koos paspartuuga, et saaks kohe seinale riputada ja argistel päevadel toredat sündmust meenutada. Natuke huumorit peab ju igas päevas olema.

Tulen hea meelega sünnipäevalast üllatama. Kohale tulemise hind al. 125 €. Lisandub transport (elan Paides). Peo jooksul võib pakkuda ka teistele külalistele šarži joonistamise võimalust. Kirjuta mulle: kristjanjuusu@gmail.com